Základní škola Jilemnice, Jana Harracha 97,

Mgr. Oldřich KUŘÍK

Zástupce ředitele:

Mgr. Hana ERBENOVÁ

Pověřenec pro ochranu osobních údajů:

JUDr. Ing. Martina Nyklová, Ph. D.

e-mail: poverenec(zavináč)aknyklova.cz

e-mail: zsharracha(zavináč)netair.cz

web: www.zsharracha.cz

adresa: J. Harracha 97, 51401 Jilemnice

V následující tabulce najdete seznam učitelů a jejich nových emailových adres (mimo pana ředitele), které jsou tvořeny: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.