Základní škola Jilemnice, Jana Harracha 97,
               příspěvková organizace

 

IČO:  00854719

telefon:  +420 481543160 - ředitelna

               +420 481543133 - sborovna

Vedení školy:

 Ředitel školy

Mgr. Otakar Kudrnáč  

tel: +420 736 291 299

Zástupce ředitele:

Mgr. Hana ERBENOVÁ

tel: +420 737 740 009

 

 Pověřenec pro ochranu osobních údajů:

JUDr. Ing. Martina Nyklová, Ph. D.

 e-mail: poverenec(zavináč)aknyklova.cz

tel: +420 603 384 456

 

Datová schránka: wg55hjx 

e-mail: zsharracha(zavináč)netair.cz

web:  https://www.zsharracha.cz

adresa: J. Harracha 97, 51401 Jilemnice

 


 

V následující tabulce najdete seznam učitelů a jejich nových emailových adres (mimo pana ředitele), které jsou tvořeny: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ředitel školy Otakar Kudrnáč Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.," rel="alternate">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
zástupce ř. š. Hana Erbenová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Pavlína Klimentová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Hana Selucká Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitel Michal Lauda Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Jana Pajkrtová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Jana Šilhánová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Hana Šimůnková                                      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Aneta Klápšťová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Lenka Hašková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Zuzana Zelenková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Kateřina Hnyková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Zuzana Vejnarová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Pavla Vanclová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Eva Tryznová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitel Miroslav Řehák Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Hana Paulů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitel Vladimír Říha Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Pavla Zemánková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Barbora Šimůnková    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka  Anna Čechová                         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
asistentka Martina Honců Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
asistentka Edita Pršalová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
asistentka Daniela Zollerová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
asistentka, vychovatelka         Lenka Kuželová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


 

Školní družina 

I. oddělení -  Iva Hrachová   tel: 481 540 752

II. oddělení - Petr Zemánek tel: 481 313 364

III. oddělení - Lenka Kuželová  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.