Zveřejňuji informace ohledně zvláštního zápisu ukrajinských dětí do základního vzdělávání pro školní rok 2022/2023. Tento zápis je určen pouze pro děti, na které se vztahuje dočasná ochrana v souvislosti s válkou na Ukrajině.

Termín konání je: 23. 6. a 24. 6. 2022, od 13-15 hodin.

Vážení rodiče, milí přátelé,

dne 25. 5. 2022 se uskutečnil na naší škole hudební program zaměřený na prevenci rizikového chování v rámci minimálního preventivního programu garantovaný společností AZRODINA –  web AZrodina.cz
Program byl vymezen pro žáky 7. – 9. ročníků. Více než 10 let napomáhá tato akce žáky a studenty po celé republice navést na správnou životní cestu a podpořit jejich životní styl bez patologických jevů.
Osobností, která  stojí za tímto hodnotným projektem KDYŽ CHCEŠ, TAK TO DOKÁŽEŠ! je Radek Banga - hudebník "Gipsy" . S  žáky a studenty sdílí svůj osobní příběh i své zkušenosti a motivuje je k aktivnímu a smysluplnému životu bez násilí, konzumace drog, xenofobie, rasismu, intolerance, agrese, kriminality a dalších variant rizikového chování.  V aplikaci INSTAGRAM  -radekbanga - naleznete video a fotku s našimi žáky i z jiných škol. Žákům se program velmi líbil, Radkův příběh zaujal a ovlivnil jejich cítění, byli velmi soustředění po celou dobu dvouhodinového programu. Mají nejen zážitek, ale i společné fotky a Radkův podpis.
Hlavní je však Radkův životní odkaz: „ chtít, věřit, konat“. Tak snad si jej děcka zapamatují a půjdou správnou a smysluplnou cestou ………

V pátek 20. května jsme uskutečnili okrskové kolo atletického 3boje s Adamem. Získali jsme spoustu hezkých umístění a 17 žáků naší školy postupuje do okresního kola, které se koná 27. května v Turnově.

Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů.

Jak závody probíhaly, se můžete podívat zde.

Vážení rodiče,

informace ohledně přijetí žáků do první třídy pro školní rok 2022/2023 bude zveřejněna na naších webových stránkách nejdéle do 13. května 2022. Se ZŠ Komenského řešíme ještě situaci, která souvisí s dětmi z Ukrajiny. Obdržíte kód formou SMS nebo emailem, pod kterým se dozvíte o přijetí Vašeho dítěte.

Děkujeme za pochopení.

vedení školy

Vážení rodiče,

v úterý 19. dubna 2022  v čase od 15-17 hodin se konají třídní schůzky, o kterých Vás informovali třídní učitelé.

Třídní důvěrníci se sejdou již ve 14.30 hod v klubu.