Vážení rodiče,

od 1.3.2020 dojde k úpravě pokladního systému na provozovnách Scolarestzařízení školního stravování a již nebude možné čerpat konzumace do mínusu. Prosíme o doplnění kont a včasného nabíjení kreditu na stravovacích kontech vašich dětí. V případě nedostatku financí na kontě, nebude oběd vydán.

Ke sledování zůstatku prosím využívejte naše stránky mujscolarest.cz V případě, že nemáte zaktivované, kontaktujte paní Libuši Paulů tel. 731 438 102 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Libuše Paulů vedoucí ŠJ

Vážení rodiče.

Určitě i vy byste byli rádi, kdyby vaše děti mohly trávit léto u vody přímo tady, v Jilemnici.

Proto zde připomínáme, že 21. listopadu od 15 hodin v SD JILM proběhne představení studie přírodního koupacího biotopu.

Na tomto jednání zástupci města zodpoví dotazy a představí společnost BAPO s.r.o.

Vážení rodiče,

v úterý 19. listopadu 2019 se konají na naší škole třídní schůzky

I. stupeň – začátek dle pokynů třídní učitelky

II. stupeň – společná část od 15:00 v kmenové třídě s třídním učitelem, poté od 15:15 do 17:00 hodin pokračují individuální informace k prospěchu a chování. Vyučující budou rozmístěni v jednotlivých učebnách.

V tento den proběhne i schůzka třídních důvěrníků s vedením školy. Od 14:30 hodin v učebně fyziky.

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k dokončovacím stavebním pracím na budově J. Harracha 97 bude vstup do budovy možný od čtvrtka 29. 8., kdy vám od 7:30 budeme k dispozici v ředitelně i ve sborovně školy.

Pokud potřebujete projednat přihlášení dítěte nebo další otázky již ve středu 28.8., volejte prosím kdykoliv na tel.  737 740 009  - H. Erbenová – zást. řed.

Děkujeme za pochopení.                               Ředitelství školy

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020 proběhne 2. září 2019 od 7:50 hodin. Žáci se sejdou se svými třídními učiteli v kmenových třídách.

Na budově Komenského 103 /Scolarest/ se nacházejí v 1. poschodí tyto třídy:

1.A – TU Eva Tryznová

1.B – TU Eva Koldová

2.  – TU Pavla Klimentová

3.A – TU Pavla Vanclová

3.B - TU Marcela Heřmánková

4.  – TU Zuzana Vejnarová

5.B - TU Zuzana Zelenková / pouze dočasně vzhledem k rekonstrukci na budově Harracha /

Školní družina – všechna oddělení  se také nachází na budově Komenského 103 /Scolarest/ v 1. poschodí vpravo.

1. oddělení ŠD – vychovatelka Ivana Hrachová

2. oddělení ŠD – vychovatelka Lenka Kuželová

3. oddělení ŠD – vychovatel Petr Zemánek

Budova J. Harracha 97

Zde se nachází třída 5.A – TU Jana Pajkrtová /1. poschodí vpravo – u ředitelny/.

Dále  zde bude třída 5. B – TU Zuzana Zelenková / až po výše zmíněné rekonstrukci /

Třídy 6. až 9. ročníku.

Vyučování od 2. 9. do 6. 9.:

I. stupeň 4 vyučovací hodiny denně

II. stupeň  5 vyučovacích hodin denně /v úterý jsou první dvě hodiny třídnické/

Pozn.

Vzhledem k probíhající rekonstrukci  v budově J. Harracha 97 mají žáci do odvolání zákaz vstupu na dvůr, nemohou zde parkovat jízdní kola.

Žáci budou upozornění svými TU o bezpečnosti a chování ve škole v době probíhajících stavebních prací.

3. 9.  žákům nabídnou TU kroužky, do 6. 9. musí vrátit TU letáček s přihláškou do kroužků.

- třídní učitelka Mgr. Eva Koldová

- třídní učitelka Mgr. Eva Tryznová