V úterý 14. 5. se přišli do naší základní školy podívat budoucí prvňáčci. Seznámili se s paní učitelkou, vyzkoušeli si sezení v lavičkách, hlášení, vydržet chvilku v klidu a samozřejmě i plnění písemných úkolů. Zkrátka...jako ve škole! Každý z nových žáčků si vybral svoji značku a tu si také nalepil na květinku a odnesl domů. Věříme, že se dětem ve škole líbilo a budou se v září těšit na nové poznatky a zkušenosti.

My jim k  tomu přejeme šťastný vstup do další etapy života.

Eva Koldová a Eva Tryznová

Foto zde.

Seznam věcí do první třídy pro školní rok 2019-20

Tv

tepláková souprava nebo tepláky a mikina, tričko, sportovní boty na ven a sportovní boty do tělocvičny

Vv

staré triko nebo košile nebo zástěrka, igelitový ubrus, kelímek nebo plecháček na vodu, hadřík, nůžky, lepidlo, štětec plochý (č. 12), štětec kulatý (č. 8 a 4), paleta (raději s většími mističkami), vodové barvy, voskovky, černý slabý fix, modelína

vložte do krabice nebo do kufříku

bačkory v látkovém pytlíku, ručník, tužka č. 2, pastelky, mazací tabulka s fixem, pouzdro na krk na kartu do Scolarestu, 2 balíky papírových kapesníků, 20 uzávěrů od PET lahví - 10 ks jedné barvy a 10 ks jiné barvy

Vše podepište!

NEKUPUJTE!

desky na písmenka a číslice

temperové barvy

Milí předškoláčci!

Zveme vás do Nulté školičky, která se koná v úterý 14. května v budově Scolarestu od 13:00 do 14:00 hodin.

Přines si: pastelky, tužku a lepidlo

Těší se na vás

paní učitelky Eva Koldová a Eva Tryznová

Ve středu 16. 5. 2018 proběhla na naší škole "Nultá školička". Budoucí prvňáčci se podívali do své třídy, kam po prázdninách přijdou už jako školáci.

Děti si vyzkoušely interaktivní tabuli, spočítaly namalovaná zvířátka, zazpívaly si písničku o čápovi, vyrobily si žabáka a splnily spoustu dalších úkolů. Domů si odnesly nové zážitky, ale také dáreček od čtvrťáků.

Prázdniny utečou jako voda a bude tu 1. září. Věřím, že se děti budou do školy těšit a budeme si spolu výborně rozumět.

Třídní učitelka Pavlína Klimentová

Budoucí prvňáčci!

Ve středu 16. 5. 2018 Vás zvu do NULTÉ ŠKOLIČKY, která se bude konat od 13:00 do 14:00 hodin v budově Scolarestu v 1. patře.

S sebou si vezměte: přezůvky, pastelky, nůžky, lepidlo a tužku.

Těším se na Vás!

Paní učitelka Pavlína Klimentová