Ve středu 16. 5. 2018 proběhla na naší škole "Nultá školička". Budoucí prvňáčci se podívali do své třídy, kam po prázdninách přijdou už jako školáci.

Děti si vyzkoušely interaktivní tabuli, spočítaly namalovaná zvířátka, zazpívaly si písničku o čápovi, vyrobily si žabáka a splnily spoustu dalších úkolů. Domů si odnesly nové zážitky, ale také dáreček od čtvrťáků.

Prázdniny utečou jako voda a bude tu 1. září. Věřím, že se děti budou do školy těšit a budeme si spolu výborně rozumět.

Třídní učitelka Pavlína Klimentová

Budoucí prvňáčci!

Ve středu 16. 5. 2018 Vás zvu do NULTÉ ŠKOLIČKY, která se bude konat od 13:00 do 14:00 hodin v budově Scolarestu v 1. patře.

S sebou si vezměte: přezůvky, pastelky, nůžky, lepidlo a tužku.

Těším se na Vás!

Paní učitelka Pavlína Klimentová

Budoucí   prvňáčci !

Chcete poznat svoji budoucí paní učitelku?

Chcete se seznámit s novými spolužáky?

Přijďte za námi do

NULTÉ   ŠKOLIČKY

Kdy:   16. 5. 2017 (úterý)

V kolik: od 13. 00 do 14. 00 hodin