I letos náš pěvecký sboreček vystupoval s připraveným vánočním programem dvakrát. Nejprve v kulturním domě, kde se konalo tradiční vánoční odpoledne pro seniory. Nechyběli jsme ani v sobotu na vánočním jarmarku, na náměstí jsme od 9 hodin zpívali 7 písní. Počasí k nám letos bylo vstřícné, zrovna vykouklo i sluníčko. Fotky jsou pořízené z videí, prosím omluvte tak jejich sníženou kvalitu.

Fotografie zde. 


 

Náš pěvecký sboreček vystoupil během deseti dnů hned třikrát. Nejprve na vernisáži k výstavě žákovských prací, následně v naší tělocvičně na slavnostním otevření horolezecké stěny a v sobotu jsme zakončili naše účinkování na tradičním májovém jarmarku. Sladká odměna nás neminula, v naší kuchyňce jsme si připravili chutné poháry. 

Fotografie zde. 


 

Náš sboreček vystoupil také letos v kulturním domě na vánočním posezení s jilemnickými důchodci. O dva dny později jsme o vánočním jarmarku zpívali na náměstí.

Fotografie zde.


 

Májový jarmark bez našeho sborečku? Ani náhodou :o) Dnes jsme snad naším vystoupením zpříjemnili sobotní ráno lidem, kteří se na nás přišli ve velkém počtu podívat. Slyšeli od nás 8 písní ve třech jazycích. Naše dlouhodobá práce byla odměněna velkým potleskem, děkujeme!

 

Fotky zde.


 

V sobotu 13. 5. vystupoval náš sboreček na tradičním májovém jarmarku. Děvčata to i přes drobné technické problémy zvládla, za což jim děkuji!

Fotografie zde.