V galerii SD Jilm zahájila naše škola ve čtvrtek výstavu žákovských prací, která potrvá do konce května. Pan Lauda, učitel Vv, popsal výstavu s názvem Český rok takto: "Na tuto výstavu jsme vybrali práce zachycující významné události a svátky, které slavíme během roku. Žáci při své tvorbě využívali různé malířské a grafické techniky. Návštěvníci výstavy mohou přispět na obnovu Chrámu Matky Boží v Paříži."

Po úvodních proslovech byla vernisáž obohacena kulturním programem. Nejprve zahrála Kristýnka s Adélkou, předvedly, co se naučily v našem kytarovém kroužku. Potom zazpíval náš pěvecký sbor.

Fotografie zde.

Pěkného výsledku v dějepisné olympiádě dosáhl Jakub Steiner z 9. A. V okresním kole obsadil vynikající 3. místo a postoupil do krajského kola. Zde pak v těžké konkurenci skončil 26. Děkujeme Jakubovi za výbornou reprezentaci naší školy.

Krásné prožití vánočních svátků, mnoho úspěchů a šťastných rozhodnutí  v novém roce 2019

přejí učitelé ZŠ Harracha.

Výsledky vánoční soutěže "O nejkrásnějšího vlastnoručně vyrobeného anděla" jsou níže:

1. místo    Hauschwitz Roman 2. A

2. místo    Vancl Jan a Lukáš 7. B

3. místo    Šarounová Stela 1. r. a Laura 4.A

Celkem se zúčastnilo 29 soutěžících. Všem účastníkům děkujeme za podporu této akce a těšíme se na další vánoční jarmark.