Ještě jsme v mobilu našli fotky, kde můžete vidět, jakou činností se mj. děti v družině zabývají. Spousta z nich si i letos odnesla domů pěkné výrobky. Hezké léto a v září na viděnou!

 

Fotografie zde. 


 

Dodrželi jsme tradici a uspořádali pro naše mladší žáčky karneval. Masky byly velmi rozmanité a nápadité! Užili jsme si odpoledne plné tance, her, recitace, písní a divadla. Různé skupinky si připravily zábavná pásma, která jsme zařadili do programu. Např. děvčata z 6. A se postarala o taneční radovánky. Holky z 5. B zase předvedly poutavou dramatizaci pohádky, ve které sloučily prvky známé i vymyšlené. Všem patří velké poděkování. Příjemně jsme se bavili a dvě hodinky utekly jak voda!

Fotografie zde. 


 

Zima k nám letos není moc štědrá, a tak jsme rádi alespoň za malou sněhovou nadílku, kterou jsme dnes s družinou ihned využili, když jsme vyrazili s pekáči na kopec. Radost byla obrovská.

                                                                                                                                                              Vychovatelé ŠD

Fotografie zde. 


 

Ve školní družině se pořád něco děje. Snažíme se pro žáky vymýšlet rozmanité činnosti. Ještě před Vánocemi nám odpoledne zpestřila děvčata, která krásně zatančila. V prvním týdnu nového roku napadlo trochu sněhu, a tak jsme neváhali a vydováděli jsme se ve sněhu při pekáčování. Potom si pro nás připravila své vystoupení Julinka Haasová. Jsme moc rádi, že ji v družině máme. Je příkladným vzorem pro děti a nepostradatelnou pomocnicí. 

Fotografie zde. 


 

Ve čtvrtek 5. 12. se o zábavu dětí postarali žáci ze 3. třídy. Perfektně se převlékli za Mikuláše (Tadeáš Kučera), strašidelné čerty (Amálka Ryšavá, Tadeáš Říha) a něžné andílky (Vendulka Havlíková, Laura Štolfová). Čerti budili respekt nejen u prvňáčků. Mikuláš četl z pečlivě připravené "knihy hříchů" a děti s chutí přeříkávaly Mikulášovi své básničky. Představení bylo pro děti z ŠD překvapením a cílem bylo pobavit. To se určitě povedlo! 

Fotografie zde.