Dnes v úterý 16. října pan ředitel vyhlásil a odměnil běžce v běhu parkem.  Na nejlepší borce, kteří stanuli na stupních vítězů, se můžete podívat zde.

V pátek 12. října za krásného slunečného počasí proběhl závod prvních až čtvrtých ročníků naší školy. Běh parkem si všichni závodnici náramně užili a cílem probíhali s úsměvem na tváři.

Fotografie zde.

Výsledky:

Dnes proběhlo vyhlášení velké sportovní akce sportovec školy. Žáci sbírali body z jednotlivých disciplín celý rok. Na výsledky našich nejlepších sportovců se můžete podívat na stránkách Sportovního klubu Níké. http://www.sknikejilemnice.cz/zs-harracha/sportovec-skoly/12-rocnik-17-18/

Foto z vyhlášení zde.

Ve středu 30. května 2018 se uskutečnil tradiční souboj jilemnických škol "Štafety". Souboje jednotlivých tříd byly zajímavé, ale sportovně musíme přiznat, že škola Komenského byla o něco lepší, takže soupeři gratulujeme.

Jak se nám dařilo bojovat, se můžete podívat zde.

Souboj tříd jsme letos sice nevyhráli, naše 9. A skončila na pěkném 2. místě. Vyhráli jsme ale vědomostní soutež (díky Ivě a Katce z 9. A). A poslední zápas jsme na dechberoucí nájezdy také vyhráli!

Díky Katce Ryšavé se můžete podívat na fotogalerii.