Dnes proběhlo vyhlášení velké sportovní akce sportovec školy. Žáci sbírali body z jednotlivých disciplín celý rok. Na výsledky našich nejlepších sportovců se můžete podívat na stránkách Sportovního klubu Níké. http://www.sknikejilemnice.cz/zs-harracha/sportovec-skoly/12-rocnik-17-18/

Foto z vyhlášení zde.

Ve středu 30. května 2018 se uskutečnil tradiční souboj jilemnických škol "Štafety". Souboje jednotlivých tříd byly zajímavé, ale sportovně musíme přiznat, že škola Komenského byla o něco lepší, takže soupeři gratulujeme.

Jak se nám dařilo bojovat, se můžete podívat zde.

Souboj tříd jsme letos sice nevyhráli, naše 9. A skončila na pěkném 2. místě. Vyhráli jsme ale vědomostní soutež (díky Ivě a Katce z 9. A). A poslední zápas jsme na dechberoucí nájezdy také vyhráli!

Díky Katce Ryšavé se můžete podívat na fotogalerii.

Opět se hlásíme z lyžařského kurzu v Rokytnici. První dny bylo krásné lyžování, ale na výlet se vše trochu pokazilo. Udrželi jsme bojovného ducha a i za stálého mrholení jsme výlet uskutečnili. Všichni bez ztráty kytičky se vrátili. Můžete se podívat, jak se nám vše dařilo.

Foto

Ve čtvrtek 1. června  2017 se konaly tradiční "Štafety škol". Za nádherného počasí jsme mohli vidět urputné souboje až na cílovou čáru. Můžete se podívat, jak nám to šlo.

Foto