Pozdrav z Rokytnice.

Opět jsme po roce vyrazili na lyžařský kurz do Rokytnice. Počasí nám moc nepřeje, často je mlha, což na sjezdovkách není zrovna příjemné. Děti vše zvládají, včetně středečního výletu na běžkách, a dokazují, že se umí naučit mnoho nových dovedností a s nepřízní počasí se poprat. Odpolední lyžování jsme si dnes užili, konečně počasí bez mlhy.

Pár fotek

Obrovská bojovnost, mnoho šancí , ale málo gólů. Proto je 5. místo našeho družstva trochu zklamáním.

F O T O

Naše škola byla již tradičně pořadatelem okresního finále ve florbale mladších žáků. Jilemnická sportovní hala přivítala 8 družstev semilského okresu. Družstvo našich chlapců dokázalo vybojovat účast ve finále turnaje, kde jsme ale narazili na suverenní kluky z Lomnice nad Popelkou. Ti zaslouženě turnaj vyhráli.

Postup na krajské finále nám tedy těsně unikl, přesto se jedná o nejlepší výsledek naší školy ve florbalových turnajích.

V Ý S L E D K Y

Do jilemnického bazénu se již mnoho let sjíždějí plavci ze škol našeho okresu, aby bojovali o postup na krajské finále v soutěži Asociace školních sportovních klubů. Téměř 200 chlapců a děvčat bojovalo na tratích 25 a 50 m v prsou, volném způsobu a znaku.

V Ý S L E D K Y         F O T O

Na den závodu jsme objednali suprové podzimní počasí se spoustou sluníčka, závodníci se s nadšením postavili na start a vyrazili na trať. Průběh závodu se obešel bez karambolů, někdo dobíhal s úsměvem a někdo se slzami v očích.

Podívat se můžete zde.