Obrovská bojovnost, mnoho šancí , ale málo gólů. Proto je 5. místo našeho družstva trochu zklamáním.

F O T O

Naše škola byla již tradičně pořadatelem okresního finále ve florbale mladších žáků. Jilemnická sportovní hala přivítala 8 družstev semilského okresu. Družstvo našich chlapců dokázalo vybojovat účast ve finále turnaje, kde jsme ale narazili na suverenní kluky z Lomnice nad Popelkou. Ti zaslouženě turnaj vyhráli.

Postup na krajské finále nám tedy těsně unikl, přesto se jedná o nejlepší výsledek naší školy ve florbalových turnajích.

V Ý S L E D K Y

Do jilemnického bazénu se již mnoho let sjíždějí plavci ze škol našeho okresu, aby bojovali o postup na krajské finále v soutěži Asociace školních sportovních klubů. Téměř 200 chlapců a děvčat bojovalo na tratích 25 a 50 m v prsou, volném způsobu a znaku.

V Ý S L E D K Y         F O T O

Na den závodu jsme objednali suprové podzimní počasí se spoustou sluníčka, závodníci se s nadšením postavili na start a vyrazili na trať. Průběh závodu se obešel bez karambolů, někdo dobíhal s úsměvem a někdo se slzami v očích.

Podívat se můžete zde.

Zde najdete pár fotek z vyhlášení tradičního Sportovce školy.