Zde najdete pár fotek z vyhlášení tradičního Sportovce školy.

Včera 30. května 2019 jsme pořádali okrskové kolo 3boje žáků prvního stupně. Počasí nám přálo a žáci dosáhli hezkých výkonů. První čtyři z každé kategorie postupují do okresního kola, které se uskuteční v úterý 4. června 2019 v Turnově.

Foto

Ve středu se naši žáci z pátých ročníků zúčastnili okresního finále fotbalového turnaje 22. ročníku McDonald's Cupu. Počasí nám moc nepřálo, ale i přes to kluci vybojovali krásné 3. místo.

V úterý 29. ledna 2019 uskutečníme sportovní lyžařský den. Žáci mohou jít buď na sjezdovky, snowboard nebo běžky.

SJEZDOVKY a SNOWBOARD: Odjezd od sokolovny v 8 hod na Aldrov, návrat kolem 12.30 hod.

• Věci s sebou: lyžařské vybavení nebo snowboard, helmu, svačinu, pití, 150 Kč + kapesné;
  • Žáci, kteří přijdou přímo na Aldrov, budou čekat dole u vleku v 8.30 hod.

BĚŽKY: Sraz všech běžkařů v 8.05 hod na autobusovém nádraží. Odjezd v 8.15 na Horní Mísečky. Odtud po plynovodu na Benecko a autobusem od hotelu Kubát ve 12.04 zpět do Jilemnice.

• Věci s sebou: lyžařské vybavení, vhodné oblečení (více vrstev), pití, svačinu, cestovné cca 40 Kč + kapesné.

Všichni žáci po návratu stihnou oběd ve Scholarestu.

Rok se s rokem sešel a opět jsme odjeli na lyžařský kurz do Rokytnice. Mysleli jsme si, že bude málo sněhu, ale od pondělí padá a padá a padá... Zatím je to super a když spadneme, je to jako do peřin. Dnešní výlet jsme museli zkrátit, protože stromy byly opravdu obalené sněhem. Nicméně jsme to zvládli a sjezd do chaty byl opravdový zážitek. Zítra budeme pokračovat na sjezdovkách...

-pár fotek