Rok se s rokem sešel a opět jsme odjeli na lyžařský kurz do Rokytnice. Mysleli jsme si, že bude málo sněhu, ale od pondělí padá a padá a padá... Zatím je to super a když spadneme, je to jako do peřin. Dnešní výlet jsme museli zkrátit, protože stromy byly opravdu obalené sněhem. Nicméně jsme to zvládli a sjezd do chaty byl opravdový zážitek. Zítra budeme pokračovat na sjezdovkách...

-pár fotek

Dnes v úterý 16. října pan ředitel vyhlásil a odměnil běžce v běhu parkem.  Na nejlepší borce, kteří stanuli na stupních vítězů, se můžete podívat zde.

V pátek 12. října za krásného slunečného počasí proběhl závod prvních až čtvrtých ročníků naší školy. Běh parkem si všichni závodnici náramně užili a cílem probíhali s úsměvem na tváři.

Fotografie zde.

Výsledky:

Dnes proběhlo vyhlášení velké sportovní akce sportovec školy. Žáci sbírali body z jednotlivých disciplín celý rok. Na výsledky našich nejlepších sportovců se můžete podívat na stránkách Sportovního klubu Níké. http://www.sknikejilemnice.cz/zs-harracha/sportovec-skoly/12-rocnik-17-18/

Foto z vyhlášení zde.

Ve středu 30. května 2018 se uskutečnil tradiční souboj jilemnických škol "Štafety". Souboje jednotlivých tříd byly zajímavé, ale sportovně musíme přiznat, že škola Komenského byla o něco lepší, takže soupeři gratulujeme.

Jak se nám dařilo bojovat, se můžete podívat zde.