Dobrý den, zde jsou úkoly pro žáky na tento týden. (16. 3. - 20. 3.)   V učebnici si učivo pozorně přečtěte, úkoly proveďte ústně. V pracovním sešitě vyplňte písemně. Pro případné dotazy uvádím e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Ve čtvrtek 19.3. budu vydávat nové učebnice z matematiky a pracovní sešity z matematiky a vlastivědy. Po desáté hodině budu po poradě ve třídě. Prosím všechny rodiče, aby si pomůcky vyzvedli. Komu se to nebude hodit, budu tam i v pátek. Zadané učivo: Český jazyk - U str. 13 -16,  PS - str. 4 - 6. Matematika - U str. 40 - 43(úlohy na rýsování rýsujte do sešitu na rýsování),  PS - str. 24 - 27. Vlastivěda - U str. 24 - 27. Připomínám žákům také čtenářské výpisky. Využijte volného času na jejich doplnění. V televizi na čt-2 sledujte dopoledne výukové pořady, nebo na www. ceska televize.cz/ucitelka. Vhodný pro opakování je i školákov. Přeji hodně zdraví a těším se na naše setkání ve škole. Pajkrtová