Moji milí osmáci.

Blíží se konec roku, tak zasílám důležité informace k tomuto. Pro vysvědčení si přijdete již všichni. Ráno si odezinfikujete ruce a půjdete do třídy, kde všichni budou do 7:45 h !!! Tam si potom rozdáme vysvědčení a půjdete domů nebo na oběd. A s tím souvisí moje otázka. Kdo půjde v úterý na oběd ? Bude kuřízek s bramborovou kaší. Tak mi - DO NEDĚLE !!!! - dejte vědět, abych vám ho mohla včas objednat. Děkuji.

                             Moc se na Vás těší Vaše třídní učitelka H. Paulů

PS: Někteří z Vás mají ještě resty v odevzdávání knih a učebnic. Přineste je tedy nejpozději v úterý (  před vysvědčením ), jinak nedostanete vysvědčení a budete si ( i s knihami ) pro něj muset dojít v úředních hodinách do ředitelny! Jedná se o: J. Vašik - učebnice fyziky a kniha do školní knihovny

                                                  J. Paulíček - učebnice němčiny a občanské výchovy