Ačkoli v tuto dobu už se většina z nás těší na klasickou prezenční výuku, myslím, že i on-line výuka přináší svá pozitiva: měla jsem možnost poznat skoro všechny domácí mazlíčky od plyšových až po ty živé, většinu členů jednotlivých rodin, prostředí dětských pokojíčků, rodinných prostor (včetně kuchyní), ale i obrovskou pomoc rodičů a také prarodičů, a to i v době, kdy čas určený pro školní výuku není. Mluvím o době před spaním.

Jednou v týdnu se dětmi setkávám v půl osmé večer. Je to doba, když už jsme v pyžamech, v postelích a chystáme se odpočívat. A právě v tuto dobu přichází čas na večerní čtení před spaním. Děti si s sebou mohou vzít svoje sourozence, pokud mají zájem, a také svoje mazlíčky, někdo dokonce bere i živé!

Nejprve nás vždy čeká detektivní přiběh, kdy děti hledají pachatele spolu s detektivem Klubkem. Potom už se uložíme a připravíme na poslech příběhů o Barykovi od pana Františka Nepila. Tento týden už nás čekají poslední tři příběhy!  A příští týden .... To bude přece překvapení!

Děkuji rodičům za velkou pomoc a dětem za pozornost. Předčítání se těší veliké oblibě.

Opět jsem se přesvědčila, že na tom zlém se vždycky najde i něco dobré....