Konec školního ruku si děti užily sportováním a soutěžemi v místní tělocvičně. Podívejte se zde.

Poslední školní den jsme si užili v Šaldově statku, kde si děti pochutnaly na zmrzlinovém poháru. Můžete se podívat zde.

Děti si užívají i čas o přestávkách koukněte zde.

Výlet plný zážitků jsme si užili ve čtvrtek 9.6.2022 v Harrachově. Nejprve jsme navštívili sklárnu a prohlédli si ruční foukání skla, výrobu skleniček a broušení váz. Navštívili jsme místní muzeum, kde jsme viděli zajímavé výrobky ze skla. Po posílení v cukrárně jsme se vydali k Mumlavskému vodopádu a užili si Liščí stesku a procházku přírodou. Na foty se můžete podívat zde.

V pondělí při hudební výchově jsme se rozloučili s Honzíkem. Honzík si zatancoval se všemi děvčaty a k němu se přidali všichni chlapci. Dětem to moc slušelo, přesvědčte se zde