V posledním týdnu jsme s devítkou zažili mnoho věcí. 8. a 9. ročník putoval na Sněžku, vyhlašoval se Sportovec školy, chystali jsme občerstvení, kterým jsme pohostili rodiče, žáci připravovali prezentaci a projev, třída se rozloučila se všemi učiteli, ... Prostě loučení a zase loučení. Přejeme našim deváťákům, ať se jim vše daří a jsou spokojeni. Krásné léto!

Fotky zde. 


 

 

Naše devítka má za sebou příjemný šk. výlet. Po tři dny se naším útočištěm stala Malá Skála. Zažili jsme spousty zábavy a dobrodružství. První den jsme pluli na raftech, další den jsme obdivovali pěkné muzeum v Turnově, třetí den byl věnován výletu do Besedických skal. Z kraje týdne jsme se obávali deštivého počasí, které nám však nakonec ukázalo velmi přívětivou tvář. 

Fotogalerie zde. 


 

Dnes a včera naši deváťáci obhajovali své absolventské práce. Projevem s prezentací ukončili své celoroční snažení. Celkově se nám obhajoby velmi líbily. 

Fotogalerie zde. 


 

V pondělí jsme se vypravili s 9. třídou na exkurzi, navštívili jsme Památník Terezín.  Zažili jsme pěkný den, který v nás zanechal mnoho emocí. 

Fotografie ZDE. 

 


 

Dnes jsme si s devítkou zpříjemnili den ve škole vánoční atmosférou. 

Také 2. stupeň všem přeje radostné Vánoce a v nadcházejícím roce úsměvy na tváři!

Zde najdete fotografie.