Na prvním středečním plavání byly děti rozděleny do skupin a hned začal plavecký tréning, ale i zábava. Na fotografie se můžete podívat zde.

V sobotu 17.12.2022 jsem společně strávili pěkné chvíle na vánočním jarmarku. Obrázky si můžete prohlédnout zde.

V pondělí k nám přišel Mikuláš s čerty a anděly. Děti zazpívaly písničku Tři oříšky a vykoupily tak hříšníky. Na fotografie se můžete podívat zde.

Dne 4.11. jsem společně ochutnali egyptský ibiškový čaj, smrkový med a bonbony z Kypru. Jak to všem chutnalo si můžete prohlédnout zde.

Středeční tělesnou výchovu jsme strávili procházkou po Jilemnici podle brožury "Jilemnické poznávání". Vyšli jsme podle mapy Zvědavou uličkou, kde jsme vyřešili první úkol. Pokračovali jsme kolem hřbitova, haly zpět ke škole. Došli jsme k pivovaru, kde jsme navštívili expozici o Krakonošovi. Zde máte možnost se podívat na fotografie. Procházku jsem dokončil projitím celého parku, kde jsme splnili další úkoly.