Že kluci patří do dílen a holky do kuchyně, je dnes již přežitek. Jak to klukům slušelo v kuchyni a jak se jim podařili domácí burgery, můžete vidět na fotografiích.

Fota

K podzimu patří dýňová polévka. Téma listopadové hodiny vaření bylo tedy jasné.

Fota

Ve čtvrtek 3. 11. vyrazili žáci sedmých ročníků na exkurzi do liberecké IQ landie. Nejprve je čekal hodinový pořad o Sluneční soustavě v planetáriu a potom už si prohlíželi jednotlivé expozice, plnili úkoly a zaznamenávali je do pracovních listů. V praxi si tak mohli upevnit, ověřit či doplnit učivo z mnoha předmětů: matematiky, fyziky, chemie, přírodopisu, zeměpisu aj. Fotografie dokazují, že se nikdo rozhodně nenudil.

Fotografie

Evropský den jazyků jsme oslavili projektovým vyučováním ve skupinách. Žáci vytvářeli informační plakáty o různých oblastech života v Chorvatsku.

fota zde