Poslední školní týden jsme si zpříjemnili horké letní dny návštěvou koupaliště ve Mříčné. Na koupaliště jsme došli pěšky a cestou jsme viděli i velblouda na zdejší farmě. Voda byla osvěžující a koupání jsme si užili. 

Foto zde

 

  

 


 

 

Výuku prvouky ve 3. třídě jsme si zpestřili soutěží "Kdo je kdo?". Každý přinesl fotografii ze svého raného dětství a následně jsme se pokusili určit, který spolužák se na nás z fotografie dívá. Užili jsme si přitom dost zábavy, i proto, že fotku si přinesla i paní učitelka. Téměř všichni jsme se poznali a byli jsme odměněni sladkostí.


 

Letos jsme školní výlet podnikli do IQ Landie v Liberci. Všichni jsme si mohli vyzkoušet různé zajímavé jevy z přírody - o vodě, o našem těle, přírodních živlech,... Velice poutavý byl program "Vědecká show", kde jsme pod zkušeným dohledem místního vědátora podnikli zajímavé pokusy, které bychom ve škole jen těžko mohli uskutečnit. Výlet nás obohatil o spoustu nových poznatků a neobvyklých zážitků.

Foto zde

 

 


 

Dnes jsme úspěšně zakončili plavecký výcvik, kde jsme získali mnoho nových plaveckých dovedností. Moc se nám dnešní lekce líbila, protože jsme si jen hráli a na konci jsme všichni dostali "mokré vysvědčení". Byla to opravdu zábava.

Foto zde

 

 

 


 

V úterý 19. února jsem měli předposlední lekci plaveckého výcviku. Kromě jiného jsme si vyzkoušeli základy vodního záchranářství. Lektoři nám oblékli trička a gumáky s tím, že jsme museli přeplavat celý bazén. Bylo to obtížné, ale užili jsme si mnoho legrace. 

Pár fotek