Rozhodli jsme se  využít toho, že naše škola vlastní keramickou pec a také další zařízení potřebné k práci s keramickou hlínou. A pravě tuto činnost jsme si včera vybrali do hodiny výtvarné výchovy. Demokratickým hlasováním  a všemi hlasy bylo ustanoveno, že téma naší práce nebudeme prozrazovat, protože v nejbližší době ho stejně odtajníme v podobě dárků. Bylo vidět, že většina dětí z naší třídy má s prací s hlínou nemalé zkušenosti, a tak nám šla práce pěkně od ruky. V příjemné atmosféře klidného povídání se zrodila spousta zajímavých výrobků.... Podívejte se zde.

 


 

Protože tento týden nemáme plavecký kurz a počasí nám přálo, vydali jsme se zase po roce bruslit. A bylo to fajn! Podívejte se zde.

 

 

 

 

 

 


 

Ve čtvrtek navštívili žáci 4. B dopravní hřiště v Košťálově. Nejprve nás čekala teoretická část, kde nám pan školitel vysvětlil pravidla silničního provozu a ukázal jednotlivé dopravní značky. Řešili jsme dopravní situace na křižovatkách. Následně jsme si získané informace vyzkoušeli v praxi a vyrazili na hřiště. Děti byly rozdělené do skupinek a každá měla svoji trasu, kterou si postupně vyzkoušely. Za každý přestupek děti dostaly puntík na ruku. Byly moc šikovné a jízda na kole je velice bavila. V pátek čeká dopravní hřiště 4. A a v pondělí zbytek žáků z obou tříd. Fotografie budou postupně přidávány, na fotografie ze včerejšího dne se můžete podívat zde.