Předposlední školní den jsme strávili úklidem, hraním, procházkou, focením a lízáním zmrzliny.

Fotografie zde.


 

 

Školní výlet jsme letos strávili v Mirákulu. Moc jsme si to v tomto zábavním parku užili, podívejte se na fotografie zde. 


 

Naše třída se letos naposledy zúčastnila Dne Země. Celé dopoledne jsme strávili v areálu Hraběnka, kde pro nás byla připravena různá stanoviště s úkoly a hrami. Také jsme hledali hádanky. Odpovědi na ně jsme zaznamenávali do křížovky, jež nám na samém konci odhalila tajenku. Děkujeme organizátorům - zvlášť naší p. uč. Hance Paulů, která se na této akci nemalou měrou podílí. Upřímně jsme byli rádi, že jednou nemusíme trávit den ve škole, když bylo tak nádherné počasí. Mohli jsme dýchat čerstvý vzdoušek, obzvlášť čerstvý byl v kravíně :o) 

Fotografie zde


 

Je po čtvrtletních písemkách, a tak je čas odměnit se za tvrdou dřinu. Ačkoliv svou třídu na hudebku letos nemám, rozhodla jsem se, že ji vezmu do hudebny a ukážu žákům, jaké nové hudební nástroje jsme pořídili. Za jejich doprovodu jsme si zazpívali. Zapojili jsme také mikrofony a mixážní pult s velkou reprobednou (druhá je radši schovaná, jinak by ty decibely naše okna nemusela vydržet).

Fotografie najdete zde.


 

V pátek k nám zase po čase zavítal pan Ing. Koťátko z organizace ACET ČR z.s. Tentokrát si připravil interaktivní program pro 6. třídu. Prevence se týkala šikany, druhým tématem byly vztahy v třídním kolektivu. 

Fotografie zde.