Protože předpověď počasí je velice příznivá, vydali jsme se na náš první společný školní výlet do hor. V rámci projektu "Krkonoše hory naše" jsme vyjeli autobusem na Benecko a odtud vyšlapali až nahoru na Žalý. Zde jsme opět zdolali další vrchol - výstup na rozhlednu! Děti z obou prvních tříd tento první venkovní úkol zvládly na jedničku!

Podívejte se zde

 


 

Pátek 13. nemusí být vždy předzvěstí něčeho špatného.Naopak! Právě v tento den se konal Den otevřených dveří požární stanice. A návštěva u hasičů je vždy zaručený úspěch a skvělý zážitek pro většinu dětí. To vše zajistila obětavost a vstřícný přístup příslušníků záchranného sboru. Za to jim moc děkujeme a na to jak se nám to líbilo, se podívejte zde.

 


 

První školní den je za námi! V pondělí se v obou prvních třídách kromě nových prvňáčků sešla i spousta rodičů, tak jak to obvykle na začátku roku bývá. Noví žáci si vyzkoušeli na tabuli znalost zvířátek, čísel a hlásek a každý se také podepsal. Malé dárečky si odnášeli  jako připomínku pondělního slavnostního dne. Podívejte se zde