Milí rodiče sedmáků, 

 

obracím se na Vás s prosbou o vyplnění dotazníku, který se týká výuky na dálku. Nezabere moc času. Odkaz na dotazník jsem poslala na e-mail vašich žáků.

Moc Vám děkuji za spolupráci!

A. Klápšťová


 

 

 

Milí žáci, zde jsou úkoly na další kalendářní týden – poslední zadání před letními prázdninami:

7.tř._AJ_ŠIL_22.6. až 28.6. 2020

1.            Procvičujte angličtinu na CD k pracovnímu sešitu;

2.            Procvičujte na www.umimeanglicky.cz a na www.jazyky-online.info;

3.            Užijte si letní prázdniny!

KONEC

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdravím své milé žáky a žákyně,

v příloze naleznete poslední zpracované učivo. Dle možností si zápis vytiskněte a nalepte do sešitu, případně opište.

 

Odpověď na minulou otázku:

1. žito 2. pšenice 3. ječmen 4. oves

 

Děkuji za spolupráci i plnění úkolů (většina pilně pracovala). Přeji všem krásné prázdniny, užijte si volna a načerpejte síly na nový školní rok.

Těším se na vás.

Hanka Selucká


 

Milí žáci, tento týden dodělejte veškeré resty a procvičujte slovíčka ze slovníčku. Můžete si pustit též nějaké starší zvukové nahrávky s výslovností a konverzací. Slovníčky a sešity uchovejte do 8. ročníku. Němčinu můžete procvičovat též na   https://www.umimenemecky.cz/.


 

Milí žáci, děkuji vám všem, kteří jste poctivě pracovali. Asii společně v 8. ročníku ještě zopakujeme. Sešity tedy nevyhazujte, ale přineste opět v září. Kdo máte nějaké resty, urychleně dodělejte. Pro vás ostatní už mám tento týden pouze typ na video. Na čt edu (II. stupeň, zeměpis, Asie) si vyberte video z oblasti Asie, která vás zajímá a podívejte se na něj (viz odkaz). Kdo chce, může mi napsat, co si vybral a co ho zaujalo.Přeji všem pěkné prázdniny a těším se na shledanou v září!

https://edu.ceskatelevize.cz/predmet/zemepis?delka=15&stupen=2-stupen-zs&tema=asie