Ve středu se 6. A účastnila sportovního turnaje pro 2. stupeň. Soutěžilo se ve florbale, v přehazované a ve vědomostním kvízu. Dnes jsme si užili vánoční pohodu. Nechybělo vynikající cukroví, dárečky, koledy a další tradice. 

Fotografie ZDE. 


 

Dnes jsme si s 6. třídami prohlédli jilemnickou knihovnu. Dozvěděli jsme se užitečné informace, zahráli jsme si hry a seznámili jsme se s knižními hity a novinkami. Velké díky patří paní knihovnici, že se nám tak pěkně věnovala! 

Foto ZDE. 

 

 


 

6. ročník absolvoval adaptační pobyt. Místem, kde jsme večer složili hlavy, se stal příjemný hotýlek v Horní Sytové. Za dva a půl dne jsme stihli zažít mnoho akcí. První na řadě byl výlet do Vysokého n. Jizerou, kde jsme si po občerstvení prohlédli tamní  muzeum. Následovala procházka do Jablonce n. J. Cestou jsme si vychutnávali výhledy na hory a krásnou podzimní krajinu, nemalou měrou k tomuto obdivování přispělo slunečné počasí. Vlak nás potom dopravil zpět do hotelu. Druhý den nás autobus zavezl do liberecké iQLANDIE. Zde se žáci s pracovními listy vydali vstříc bádání, hraní, pozorování, pokusům. A protože den stále nekončil, rozhodli jsme se, že ještě prozkoumáme libereckou zoo. Večer jsme strávili u ohýnku. Páteční dopoledne uběhlo jako voda. Čekal nás úklid pokojů a pak už jsme se bavili deskovými hrami a soutěžemi v areálu hotelu Jizera. K adaptačnímu pobytu se ještě vrátíme a celou akci s žáky vyhodnotíme. 

Fotografie ZDE. 


 

Pro příjemnou podzimní náladu si žáci 6. A. vyrobili nádherné podzimní věnečky. Stačilo přinést jen několik listů kukuřice, pár kaštanů, žaludů a šípků. Jak se žákům práce podařila uvidíte zde.

 


 

V rámci projektu Evropský týden mobility jsme se dnes s 6. A vypravili na jilemnické náměstí na akci "Den bez aut". 

FOTO ZDE